Zapowiedź blogowanie pod jemiołą Okładka

BLOGOWANIE POD JEMIOŁĄ – ZAPOWIEDŹ AKCJI

Kochani, w tym roku po raz pierwszy będę miała przyjemność wziąć udział w świątecznej akcji Blogowanie pod jemiołą. To coroczna inicjatywa grupy blogerów językowo-kulturowych, dzięki której pomagamy naszym czytelnikom zanurzyć się w światecznym nastroju jednocześnie zapoznając ich z różnymi aspektami zarówno kultury, jak i słownictwa związanymi z Bożym Narodzeniem oraz ogólnie z zimą. Jest to również cudowna okazja do poszerzenia horyzontów i ram swoich zainteresowań, odwiedzając blogi poświęcone kulturom i językom, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia.

Nasza akcja jak co roku przyjmie formę swoistego kalendarza adwentowego. Począwszy od pierwszego grudnia zaczniemy publikować na blogach nasze wpisy-czekoladki. Jeden blog dziennie. Poniżej widzicie kalendarz, wg którego będą pojawiać się wpisy. Jak widzicie, mój ukaże się 7 grudnia, czyli dzień po Mikołajkach w Polsce i dzień przed oficjalną “inauguracją” świątecznej atmosfery we Włoszech :)

 
W chwili gdy to piszę (koniec listopada) okienka nie są jeszcze aktywne. Żebyście nie mogli oszukiwać zjadając wszystkie czekoladki na raz (jak to zawsze robił mój brat; ja nie, ja byłam porządnicka!), z każdym kolejnym dniem grudnia uaktywnią się kolejne bombki. Wystarczy wtedy kliknąć w zdjęcie interesującego nas blogera i przeniesiemy się do jego jemiołowego wpisu. Jeśli chcecie zobaczyć kalendarz w wersji pełnoekranowej, wystarczy kliknąć w ikonkę w prawym dolnym rogu.

I na koniec mam dla Was jeszcze jedną ważną i bardzo miłą informację. W związku z akcją Blogowanie pod jemiołą odbędzie się również konkurs! No bo co to za Święta bez prezentów? ;) Ale na ten temat dowiecie się więcej wkrótce. Śledźcie naszego bloga grupowego pod TYM LINKIEM lub klikając w poniższy baner.

Kopia baner na blog

 

 

PATRONI MEDIALNI

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top