Opinie

Opinie są weryfikowane zgodnie z postanowieniami regulaminu.

Jeśli masz dylemat czy dołączyć do kursu to przeczytaj poniższe :)

Rated 5 out of 5
10 lutego 2023

ZDECYDOWANIE polecam!

Jestem na początku swojej włoskiej drogi, ale ten kurs to więcej niż strzał w 10! Wcześniej uczyłam się sama, ale jednak brakowało umiejętności poprawnej wymowy, gramatyki i osoby, która poukłada w głowie to co już mam.

Ala to bardzo cierpliwa, sympatyczna i ZAWSZE uśmiechnięta dziewczyna. Szczegółowo wyjaśnia błędy językowe, a jej zajęcia są kreatywne i pełne śmiechu. Nigdy nie pospiesza, daje czas na zastanowienie się. Nie jest to „oklepany” kurs, gdzie uczysz się wyłącznie podręcznikowo. Ala wplata anegdotki z włoskiego życia, opowiada o najczęstszych „wtopach” językowych i przekazuje praktyczną wiedzę, którą faktycznie wykorzysta się w codziennym życiu.

Ania

Warto!

Rated 5 out of 5
8 grudnia 2022

Z dużymi obawami wybrałam poziom wyższy od mojego, bałam się, że nie podołam – zupełnie niepotrzebnie. Ala jest wspaniałą, ciepłą i cierpliwą osobą, ale też świetną i wymagającą (to na plus!) nauczycielką.

Dawno się tak nie napociłam przy zadaniach domowych, a podczas zajęć często dymiło z uszu, ale – jeszcze raz – WARTO BYŁO😁

Zajęcia były bardzo zróżnicowane, bardzo kreatywnie i pomysłowo przygotowane, grupa wspaniała.

Z przyjemnością będę kontynuować moją przygodę z Włoski Online – naprawdę gorąco polecam:)

Paulina

Najlepszy kurs włoskiego

Rated 5 out of 5
26 sierpnia 2022

Podjęłam naukę włoskiego z wielkimi obawami. I jestem zachwycona! Doskonale prowadzone zajęcia, w bardzo przyjaznej atmosferze! Nasza Lektorka zaraża pozytywną energią całą grupę. Podczas zajęć robimy dużo różnorodnych ćwiczeń, korzystając z doskonałego przygotowania merytorycznego prowadzącej. Swoboda, z którą przekazuje nam wiedzę oraz brak presji ze strony grupy, jeśli się czegoś nie wie (to zasługa Lektorki, która dostosowuje sposób prowadzenia zajęć do całej grupy, nie wykluczając nikogo, nawet jeśli niektóre osoby mają problem z wymową bądź słownictwem). Bardzo logiczne i usystematyzowane przekazywanie wiedzy, umiejętności ćwiczone na wiele sposobów. Różnorodność doboru metod i technik.

Te zajęcia to nie tylko doskonały kurs włoskiego – to porcja energii na cały tydzień i dodatkowo zajęcia, które rozwijają. Gorąco polecam ten kurs!

Magda

Wow

Rated 5 out of 5
17 sierpnia 2022

Tak właśnie można podsumować kurs z Alicja☺️. Zapisałam się na kurs trochę spontanicznie chcąc spełnić swoje marzenie o języku włoskim, wcześniej trochę próbowałam na własną rękę, ale bez sukcesów. Wybór tego kursu okazał się strzałem w dziesiątkę. Zajęcia ciekawe, prowadzący motywuje do dalszej nauki, materiały fantastycznie przygotowane.

Iza

Polecam włoskie rozmowy z Alicją!!!

Rated 5 out of 5
4 sierpnia 2022

Miałam z Alicją konwersacje przez parę lat. Inicjowała ciekawe tematy, motywowała do poszerzania słownictwa, cierpliwie tłumaczyła jakich sformułowań używa się w codziennym języku. Te lekcje były mi bardzo pomocne w ćwiczeniu mówienia. Polecam!!!

Joanna

Włoski online = pasja

Rated 5 out of 5
2 sierpnia 2022

Alicja jest twórcą Włoski online. Obserwuję tę dziewczynę od kilku lat i jestem zachwycona. Przede wszystkim pomysłowością – w prowadzeniu zajęć i rozwijaniu strony poświęconej językowi, kulturze i wszystkiemu, co włoskie.

E-book do nauki włoskiego i kurs językowy na kilku poziomach, super robota.

Alicja mieszka w Italii i nauka włoskiego, którą oferuje, obejmuje także włoskie językowe ciekawostki czy nowinki z podwórka.

Włoski online to pasja. Polecam.

Marzenka

POLECAM wloskionline.pl

Rated 5 out of 5
19 lipca 2022

Zajęcia z Alą to nie tylko dawka wiedzy, która przekazywana jest przystępnie, fachowo i kreatywnie, ale również znakomite sposoby na „rozwiązanie języka”. Nauka przebiega w przyjemnej atmosferze, możliwość konwersacji, podczas której Ala czujnie wyłapuje błędy i od razu je koryguje, uczy poprawności językowej i co ważne zawsze po lekcji materiały są w „chmurze” więc nic nie ucieknie. Serdecznie polecam włoskionlie.pl.

Wiola

Bardzo polecam kurs wloskiego u Alicji!

Rated 5 out of 5
13 lipca 2022

Bardzo polecam zajecia z jezyka wloskiego z Alicja. Zajecia byly nastawione na mowienie i praktyczne uzywanie jezyka, i porwadzone tak by kazdy mogl sie wypowiedziec. Alicja zawsze z zaangazowaniem i entuzjazmem wyjasniala zawilosci jezyka wloskiego i jego gramatyki. Zajecia byly zroznicowane tematycznie z doborem ciekawych materialow.

Ewa

Nauka włoskiego – tylko z Alicją!

Rated 5 out of 5
13 lipca 2022

Alicja to niezwykle sympatyczna osoba i bardzo dobry nauczyciel. Dopiero zaczynam przygodę z nauką języka włoskiego, ale zamierzam ją kontynuować – z Alą oczywiście:) Doceniam ogromne zaangażowanie w zajęcia, ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne, mobilizowanie do mówienia i cierpliwość do uczniów. Ogromną zaletą jest także radosna i życzliwa atmosfera zajęć, przy jednoczesnej dyscyplinie i szacunku dla czasu pracy.

Agnieszka

Gorąco polecam zajęcia z Alą

Rated 5 out of 5
12 lipca 2022

Zajęcia grupowe z Alą są czystą przyjemnością. Ma ogromną wiedzę merytoryczną, którą umie przekazać w sposób przystępny dla każdego. Na zajęciach panuje zawsze miła i wesoła atmosfera, która nie przeszkadza w zgłębianiu tajników włoskiej gramatyki. Wszystkim chcącym nauczyć się języka gorąco polecam :)

Kasia

Ala jest świetną nauczycielką.

Rated 5 out of 5
11 lipca 2022

Uczestniczyłam w kursie na poziomie C1, który okazał się wspaniałą przygodą w odkrywaniu niuansów języka już w pewnym stopniu znanego. Poszerzanie słownictwa, poznawanie faktów kulturowych, próbki przekładu literackiego – to tylko niektóre plusy tych zajęć. Do tego autorskie materiały i indywidualne podejście do ucznia. Alu, dziękuję :)

Dorota

Potwierdzam wszystkie opinie o zajęciach z Alą i dodaję swoją :)

Rated 5 out of 5
11 lipca 2022

Z Alicją rozpoczęłam indywidualną naukę języka włoskiego od podstaw. Raczej studentką już nie jestem, więc trochę się obawiałam czy dam radę. Szybko wpadłam w rytm nauki. :). Mam wrażenie, że Ala potrafi zaangażować ucznia w każdym wieku poprzez trafny dobór form i różnorodne materiały edukacyjne, swoim podejściem i pięknym uśmiechem. Ja na lekcje „przychodziłam” z ogromną ochotą i już bez obaw, że nie dam rady. Bardzo polecam lekcje z Alicją :)

Lidia

Z Alicją nauczycie się „praktycznego” włoskiego

Rated 5 out of 5
10 lipca 2022

Alicja ma bardzo dużą wiedzę na temat praktycznych zwrotów i slowek, oraz kulturowych ciekawostek dlatego zajęcia z nią to czysta przyjemnosc, a nie przykry obowiązek. Jeżeli chcecie posługiwać się językiem włoskim sprawnie i rozumiec dobrze Włochów, to te lekcje są dla Was :). Zajęcia są zróżnicowane, ciekawe z dużą ilością interesujących materiałów. Alicja dostosowuje materiał i sposób prowadzenia zajęć do próśb uczniów. Lekcje z Alą wspominam baaardzo dobrze! Polecam :) !

Ania

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Alę!

Rated 5 out of 5
8 lipca 2022

Wydawało mi się, że znam już nieźle włoską gramatykę, ale nie potrafiłam zastosować jej w mowie. Alicja podczas zajęć utrwalała z nami pewien zakres materiału, podając go w lekki, a jednocześnie różnorodny sposób. Dzięki jej niezaprzeczalnemu talentowi pedagogicznemu zagadnienia, wcześniej problematyczne, zaczęły układać mi się w głowie jak puzzle. Na pewno będę kontynuować lekcje z Alą.

Mariola

Odliczam dni do kolejnej edycji!

Rated 5 out of 5
8 lipca 2022

To był co prawda mój pierwszy kurs grupowy z Alą, ale na pewno nie ostatni. Cały cykl lekcji był ze sobą bardzo spójny, jeden temat wychodził z następnego. Podczas zajęć (jak i podczas pracy własnej w domu) trenowałyśmy wszystkie umiejętności. Było pisanie, czytanie artykułu, powtórka gramatyki, ćwiczenia na jej utrwalenie, zadania ze słuchu, a na sam koniec nawet ćwiczenia z piosenką i jej tekstem. Podczas zajęć grupowych nie musimy robić notatek, Ala robi je za nas plus dodatkowo po lekcji uporządkowuje wszystko, co jest bardzo pomocne, a wszystkie informacje są w jednym miejscu. Do tego wszystko w miłej i luźnej atmosferze :)

Agata

Nie mogę się doczekać kolejnej lekcji :)

Rated 5 out of 5
7 lipca 2022

Brałam udział w kursach grupowych Ali jak również w zajęciach indywidualnych. Uwielbiam lekcje z Alą w każdym wydaniu :) za każdym razem nie mogę się doczekać kolejnej! Super podejście do ucznia, ogrom wiedzy przekazywany w prosty, bardzo serdeczny sposób, poparty jeszcze większą ilością przykładów z życia wziętych! I to właśnie uwielbiam w zajęciach z Alą. Nie doświadczycie tu nudnego klepania gramatycznych ćwiczeń. Polecam z całego serca i dziękuję :)

Kasia

Alicja to wyjątkowa nauczycielka.

Rated 5 out of 5
6 lipca 2022

Jest Władczynią Gramatyki, a przy tym zna też autentyczny, codzienny język Włochów. Dzięki Ali wiem na przykład, jak powiedzieć po włosku że ktoś wymiata i zaskoczyć Włocha znajomością takich nieoczywistych dla cudzoziemca słów. Podczas lekcji z Alicją rozgadałam się po włosku, co służy mi podczas moich całkiem częstych wizyt w tym kraju. Ala pilnuje poprawności językowej, ale robi to z otwartością, serdecznością i humorem. Tworzy wspaniałe środowisko do nauki. Polecam lekcje z Alicją z całego serca! :)

Basia
Shopping Cart
Scroll to Top