FAQ – Kursy włoskiego online

  1. Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak. Za kurs możesz zapłacić w ratach. Aby skorzystać z tej możliwości, dokonując zamówienia wybierz sposób płatności Raty PayU. Szczegóły na temat tej formy płatności znajdziesz TUTAJ.

  1. Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Wystarczy, że w formularzu zamówienia podasz nazwę firmy i NIP.

  1. Czy muszę kupować podręcznik?

Nie. Na zajęciach nie będziemy korzystać z podręcznika. Zajęcia będą opierały się głównie na moich materiałach autorskich, materiałach autentycznych oraz darmowych materiałach legalnie udostępnianych w internecie.

  1. Czy mogę odrobić nieobecność na zajęciach w innym terminie?

Zgodnie z regulaminem, który należy zaakceptować w momencie zakupu, jeśli kursant spóźni się lub będzie nieobecny na zajęciach, te zajęcia (lub ich fragment – w przypadku spóźnienia) przepadają.

Kursant będzie jednak miał dostęp do wszystkich materiałów i notatek wykorzystanych podczas zajęć.

  1. Co się stanie, jeśli spóźnię się na zajęcia?

Spóźnienie powyżej 15 minut jest traktowane jak nieobecność. Oczywiście można po tym czasie dołączyć do lekcji, ale takie spóżnienie wpłynie na ogólną frekwencję. Mimimum 75% frekwencji jest wymagane, aby otrzymać certyfikat uczestnictwa w kursie.

Za czas spóźnienia – podobnie jak w przypadku nieobecności – nie przysługuje Ci możliwość odrobienia w innym terminie ani zwrotu pieniędzy. Otrzymasz jednak dostęp do wszystkich materiałów wykorzystanych na zajęciach.

  1. Czy mogę zrezygnować w trakcie kursu?

Zgodnie z postanowieniami regulaminu, który musisz zaakceptować, dokonując zakupu kursu, możesz wypowiedzieć umowę z ważnych powodów z zachowaniem 1. miesięcznego okresu wypowiedzenia. Jeśli umowa zostanie wypowiedziana bez ważnych powodów, mogę domagać się naprawienia szkody (co oznacza, że nie będę zobowiązana do zwrotu opłaty za kurs).

Szczegóły na temat możliwości wypowiedzenia umowy znajdziesz w regulaminie kursów.

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do mnie na kontakt@wloskionline.pl!

Shopping Cart
Scroll to Top