Cwiczenia Tanta Roba

KUP ZESZYT ĆWICZEŃ TANTA ROBA W PROMOCYJNEJ CENIE 49 ZŁ!

Ten zeszyt ćwiczeń to:

  • 130 urozmaiconych, niebanalnych ćwiczeń.
  • Przemyślana kolejność ćwiczeń tak, by każdy rozdział zaczynał się od tych najprostszych, rozgrzewkowych, a kończył na najbardziej angażujących.
  • Ćwiczenia „z gwiazdką”, będące inspiracją do wprowadzenia języka włoskiego do swojego życia codziennego.
  • Porady odnośnie wykonywania ćwiczeń tak, by nauka przyniosła jak najlepsze rezultaty.
  • Możliwość wielokrotnego wydruku i niezliczonych powtórek!
  • Plik przyjazny drukarkom i środowisku :-) Trochę kolorów, ale nie za dużo. Wystarczająca ilość miejsca na wpisywanie odpowiedzi, nawet drukując dwie strony na jednej!
  • Wygodne sprawdzanie odpowiedzi.
  • Tematyka rozdziałów: Na dzień dobry; Najlepsze życzenia!; Small talk; Spotkania towarzyskie; Maile i telefony; W hotelu; W podróży; W barze, lodziarni, restauracji; Na zakupach; Problemy zdrowotne.

Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie do podręcznika Tanta roba! Niebanalny podręcznik do komunikacji po włosku. By maksymalnie wykorzystać potencjał zeszytu ćwiczeń, zdecydowanie polecam także zakup podręcznika.

Uwaga! Niektórych ćwiczeń nie da się wykonać nie posiadając podręcznika!

Cena promocyjna obowiązuje do 17 czerwca 2021 do 23:59!

NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

O autorce

Nazywam się Alicja Ćwieczkowska i jestem autorką bloga wloskionline.pl, na którym uczę języka włoskiego. Włochy i język włoski to od lat moja pasja, praca i codzienność. Obecnie mieszkam we Włoszech, a w lutym świętowałam 11 lat związku z moim chłopakiem – Włochem. Mimo że ukończyłam w Polsce licencjat z filologii włoskiej, to 80% wiedzy zawartej w moich książkach zdobyłam właśnie w codziennym życiu, obcując z Włochami.

FAQ

Dla jakiego poziomu przeznaczony jest zeszyt ćwiczeń?

Podobnie jak podręcznik, zeszyt ćwiczeń polecam osobom od poziomu A2 aż do C1. Dla osób zupełnie początkujących ćwiczenia mogą okazać się za trudne, zwłaszcza jeśli dana osoba nie zapoznała się z treścią podręcznika. Nie widzę jednak ograniczeń w drugą stronę – nawet ukończywszy filologię włoską lub znając bardzo dobrze gramatykę można nauczyć się z moich książek nowych rzeczy.

Czy można korzystać z zeszytu ćwiczeń nie posiadając podręcznika?

Ćwiczenia zostały stworzone „pod” podręcznik, jako jego uzupełnienie, więc zdecydowanie, aby w pełni z nich skorzystać, trzeba posiadać również podręcznik. Niektóre ćwiczenia bez podręcznika są niewykonalne, a część rzeczy na pewno też pozostanie niejasna.

Czy w zeszycie ćwiczeń znajdę klucz odpowiedzi?

Tak, po każdym rozdziale znajduje się sekcja z odpowiedziami. W zeszycie ćwiczeń znajduje się klucz do 110/130 ćwiczeń, ponieważ pozostałe 20 to ćwiczenia otwarte.

Czy w zeszycie ćwiczeń znajdują się odwołania do materiałów dodatkowych?

Nie. Między innymi dlatego, że chciałam skupić się na utrwaleniu wiedzy z podręcznika. Nie chciałam, żeby czytelnicy rozpraszali się dodatkowymi słówkami czy wyrażeniami, które pojawiłyby się przy okazji.

W jakim formacie jest e-book?

E-book jest w formacie PDF. Możesz odtwarzać go na telefonie, komputerze i tablecie. Założyłam jednak, że większość osób będzie chciała go sobie wydrukować, dlatego włożyłam dużo starań, by plik był przyjazny drukarkom i środowisku – nie ma w nim za dużo kolorów, zdjęć itp., a także można go swobodnie wydrukować w układzie dwóch stron na jednej i wciąż będzie wystarczająco dużo miejsca na wpisywanie odpowiedzi.

Czy mogę dostać fakturę?

Oczywiście, wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz odpowiednie dane.

Nie mogę zapłacić od razu – czy mogę zapłacić później?

Tak. W takiej sytuacji wybierz płatność przelewem tradycyjnym. Będziesz mieć 7 dni na dokonanie zapłaty, zanim zamówienie zostanie anulowane.

Cena promocyjna obowiązuje do 17 czerwca 2021 do 23:59!

Shopping Cart
Scroll to Top